Обласна асоціація хірургів Житомирщини

На головну  Мапа сайту  Контактна Iнформацiя

Відкрився IV Міжнародний медичний форум "Інновації в медицині – здоров’я нації"

e-mail Друк

16 квітня відбулась офіційна церемонія відкриття IV Міжнародного медичного форуму "Інновації в медицині - здоров'я нації", який з роками набув статусу масштабного комплексного заходу інноваційного спрямування галузі охорони здоров'я України, що об'єднав потужну науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції, створивши інформаційну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров'я.

На відкритті Форуму, який зібрав більше 14 тисяч спеціалістів із 18 країн світу, були присутні Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур, академік, член президії Національної академії медичних наук України Віталій Цимбалюк, головний вчений секретар Національної академії наук України Володимир Мачулін, заступник Голови державної служби України з лікарських засобів Інна Демченко, ректор Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика Юрій Вороненко, представники медичних асоціацій, громадських об'єднань, соціальних фондів та інші.

"Питання охорони здоров'я людей, підвищення ефективності заходів щодо збереження здоров'я нації мають загальнодержавне значення. На сьогодні ця проблема виступає в якості пріоритетної у стратегії соціально-економічного розвитку України, - сказав Перший заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Качур. - Завдяки Міжнародному медичному форуму "Інновації в медицині - здоров'я нації" співпраця органів державної влади з професійними організаціями науковців, лікарів, об'єднаннями господарюючих суб'єктів має значний потенціал для досягнення цілей ефективного нагляду, забезпечення конкуренції і в остаточному підсумку переходу вітчизняної охорони здоров'я на новий якісний рівень. Орієнтуючись на європейські тенденції та національну стратегію, Міжнародний медичний конгрес, котрий проходить в рамках Форуму, спрямований на розвиток системи державних гарантій медичної допомоги та сучасні підходи до організації охорони здоров'я, підвищення суспільного престижу медичної професії та просування цінностей здорового способу життя".

"Цей форум дійсно став знаковою подією у сфері охорони здоров'я, - сказала заступник Голови державної служби України з лікарських засобів Інна Демченко. - Сподіваємося, що дискусії у ході Форуму будуть плідні, а всі учасники отримають задоволення від відвідання представлених конференцій".

У свою чергу, головний вчений секретар Національної академії наук України Володимир Мачулін, підкреслив, що Форум об'єднує усі зацікавлені сторони для подальшого співробітництва і нових розробок у галузі медицини, таким чином надаючи унікальну можливість для впровадження наукових розробок у медичну практику.

Ректор Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика Юрій Вороненко також наголосив, що важливість Форуму беззаперечна, адже такого роду заходи, працюють на імідж компаній та сприяють просуванню вітчизняної медичної продукції за рубежі нашої країни.

Довідково

Уся науково-практична програма Форуму базується на ІІ Міжнародному медичному конгресі "Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України" , який внесений до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, котрі відбудуться у 2013 році (розділ "Конгреси", №5, стор. 10). В програму Конгресу увійшли 60 науково-практичних заходів для лікарів різної спеціалізації: організація та управління охороною здоров'я, лабораторна медицина, медична радіологія, терапія та сімейна медицина, гастроентерологія, онкологія, кардіологія, ендокринологія, урологія і нефрологія, акушерство і гінекологія, хірургія і нейрохірургія, анестезіологія, неврологія, медична та лабораторна генетика, гематологія та трансфузіологія, екстрена медична допомога, травматологія і ортопедія, фізіотерапія і реабілітація, дерматологія і дерматовенерологія, епідеміологія та інфекційні захворювання, отоларингологія, фтизіатрія і пульмонологія, біомедична інженерія, геронтологія, стоматологія, медичний туризм, заходи для спеціалістів фармацевтичного ринку.

Традиційні заходи в рамках Форуму: практична конференція для приватних медичних закладів, спеціальні програми з медичної радіології та лабораторної медицини, науково-практична конференція досягнень в нейрохірургії, заходи по медичній та фізичній реабілітації, заходи для терапевтів та сімейних лікарів, семінари для гастроентерологів та інші. Вперше відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним проблемам кардіології. Цього року в рамках спеціального проекту MEDZoom буде проведено Українську лабораторну школу, Школу ультразвукової та функціональної діагностики, Школу екстреної медичної допомоги, Міжнародну школу з реабілітаційної терапії, Українську школу медсестринства.

Прес-служба МОЗ України